Bu Dünyada Tipsizsen

By | January 3, 2022

Bu Dünyada Tipsizsen. Önceden bu kadar tipsiz olduğumu düşünmezdim fakat zaman ilerledikçe bunun daha çok farkına vardım. Artık dünya senin etrafında dönmüyor, niye mi?

Bu Dünyada Kaç Paralık Adamsın YouTube
Bu Dünyada Kaç Paralık Adamsın YouTube from www.youtube.com

Kızlar tipsizsen sapıkmışın gibi bakar ama yakışıklara her daim gülümserler. Etrafımdaki tipsiz erkekler bile bir yere kadar güzeldi. Hep yavşklara şerefszlere itlere köpeklere hayat güzel geliyo biliyorum.

Lanet Olasıca Okb Diye Bi Hastalığım Var.bi Türlü Geçmiyo Işte Napsam Geçmiyo.i̇ntihar Edicem Ama Yemiyo.tipsizim O Yüzden Allahada Inanmıyom.bu Okb Yü

Sen de tipsizsen türkiye'de güzel kız yok. Bu içeriği görmek için giriş yapın. April 10, 2014 kendileriyle ilgili gerçekleri kabullenen ve dile getirerek kendileriyle dalga geçebilen insanların özgüvenini seviyorum oolum.

Bu Yuzden Bir Yerden Başlayın Sadece Şikayet Ederseniz Şikayet Eder Durursunuz Alıntı Yaparak Cevapla.

Hep yavşklara şerefszlere itlere köpeklere hayat güzel geliyo biliyorum. Senin saydığın özelliklerde bir erkek bomboş çar oluyo a q hadi para ve tipi insan her zaman elde edemiyor diyelim bakımlı olmak veya vücut yapmak. Çirkinsen çirkinsin, tipsizsen tipsizsin, şişmansan şişmansın ama dünya tatlısı birisin işte.

Suriyelileri Yardım Eden Devlet, Keşke Ülkemizde Benim Gibi Olan Insanlara Umut Kapısı Olsaydı.

Yabancı diyarları keşfetmek lazım ama ;;;;;;;, haksız diyemez kimse diyende yalan söylüyordur zaten zor olsada öyle yaşanmaz yani saçmaladım mı ne. Boyu benden kısa ve kel. Bi sevgili edinemiyorsun, hoşlanıyorsun platonik aşık oluyorsun ama hepsi sende kalıyor, kimseye açamıyorsun kendini.

Eğer Tipsizsen, Özgüveninin Konuşma Yetenegin Vs.

Kızlar tip önemli değil, iç güzelliği felan derler ama; Dökülen kan, alınan can bizim! Dünya güzel ve yaşanılası bir yerdi.

Böyle Şeylerle Karşılaşınca Ulan Ben Ne Kasıyorum Yok Oyunmuş Yok Bilmem Neymiş Diyorum

Dış görünüş olarak benden kötü birini seviyorum. Ister inanırdın ister inanmazsın o sana kalmış o konu. Çok az iyi yanım var onları da merak eden, umursayan yok zaten.

Leave a Reply

Your email address will not be published.